Ročník 2019

Pretoria Cadwalader

Welsh Cob (D)

Hřebec

Matka: Pretoria Carin

Otec: Menai Master Imp

Pretoria Cadwalader (velšsky vojevůdce, pozn. překladatele :)) je mladý, příjemný a zvídavý hnědák s krásnou stavbou těla a mechanikou pohybu. Je to kůň, který bude velice dobře využitelný v jakékoli sportovní disciplíně, ale i v chovu jako plemenný hřebec.

Tento kůň má jemnější velšskou hlavou, hluboký hrudník a silnou kostrou.

Cadwalader je velice temperamentní, ale pod vedením zkušeného člověka z něj bude opravdu výborný parťák. Je zvídavý, inteligentní a velice milý.

Pretoria Rocket Engine

Welsh Cob

Hřebec

Matka: Pretoria Rocket

 Otec: Menai Master Imp

Rocket Engine je vysoce prespektivní kůň do zkušených rukou. Bude to ideální kůň pro někoho, kdo umí pracovat s mladými koňmi a umí z nich vytěžit to nejlepší.

Rocket má mimořádnou mechaniku pohybu, bude perfektně využitelný do sportu.

I přes vysoký temperament je to zvědavý a milý koník, v boxe si nechá nasadit ohlávku a ošetřit se, ale bude potřebovat spoustu práce a trpělivosti.

Autorkou fotografií je Gabriela Škardová.

Pretoria Lucifer

!!LUCIFER JE AKTUÁLNĚ REZRVOVÁN!!

Welsh Part Bred

Hřebec

Matka: Pretoria Lucky Lady

Otec: Menai Curator

Lucifer je poslední WPBr v našem chovu, jeho matka, Pretoria Lucky Lady, je 50% welsh cob, 50% A1/1, takže Lucifer má již pouze 25% A1/1 krve.

Je to hřebeček velice přívětivé povahy, je milý, zvědavý a inteligentní. Snaží se o spolupráci s člověkem, nechá se ošetřit, je to mazlík.

Do budoucna bude rozhodně skvělý jak do sportu, díky podílu plnokrevníka má sportovnější stavbu, ale i jako hobby kůň pro někoho, kdo chce opravdu skvělého koníka a parťáka.