Ročník 2020

Real One únor 2023
Real One únor 2023

Autorkou fotografií je Gabriela Škardová.

Pretoria Real One

Welsh Pony Of Cob Type (C)

Hřebec

Matka: Trawel Rytmika

Otec: Gwenllan Ben


Pretoria Real One je mladý hřebeček z úspěšného spojení naší áčkové kobyly Trawel Rytmika a importovaného D hřebce Gwenllan Bena. Jeho sourozenci jsou velice úspěšní jak pod sedlem (Pretoria Rikitan, Pretoria Ritual), tak také ve výstavních třídách a v dalších jezdeckých disciplínách (Pretoria Ricadona).

Tento hřebeček je velice inteligentní s příjemnou povahou, nicméně je to kůň do zkušených rukou, pro někoho, kdo umí zacházet s temperamentem. Real má stejně, jako jeho sourozeci, jednoduše ,,svou hlavu". :)

Real One je jezdečtější typ s jemnější kostrou, než mají běžní C zástupci, což z něj dělá do budoucna velice prespektivního koně do pony sportu pro malého jezdce či zkušené dítě.

V hřebčíně Pretoria Vám můžeme ukázat oba jeho rodiče i pravou sestru, Pretoria Ricadonu.

Kompletní původ Pretoria Real One


Autorkou fotografie je Gabriela Škardová.

Pretoria Carter

Welsh Pony Of Cob Type (C)

4. 5. 2020

Hřebec

Matka: Pretoria Catnys

Otec: Menai Curator

Pretoria Carter je mladý hřebeček s velice atraktivním zbarvením prokvetlého bělouše se čtyřmi bílými ponožkami. Carter je přijemný koník, který bude do budoucna velice dobře využitelný pod sedlem jak ve sportu, tak jako hobby kůň.

Carter bude potřebovat dostatek trpělivosti a času, proto bychom jej rádi dali jen do rukou zkušeného člověka, co koně dobře zná. Pod dobrým vedením to bude skvělý společník i pro zkušenější dítě.

Kompletní původ Pretoria Cartera