Kdo jsme?

MVDR. Pavel Mareček

Tady to všechno začalo. Hřebčín založil a vede od roku 1996. Dr. Mareček založil chov velšských kobů v České republice importem hřebce Gwenllan Ben v roce 1996. Jeho nadšení se už od prvních dní promítá do fungování a výsledků našeho hřebčína.

Dominika Marečková

Dominika má kromě vrozené lásky ke zvířatům - a koním obzvláště -  připravenou spoustu ambiciózních projektů a nápadů, které Pretorii posunou ještě dál.

Do budoucna se chce věnovat koňským masážím a fyzioterapii, takže naši Pretoria miláčci se mají na co těšit.

Dominika hřebčín Pretoria také reprezentuje v podsedlových disciplínách na nejrůznějších výstavách a akcích.

Soňa Hýbnerová

Soňa v našem hřebčínu zastupuje pozici ošetřovatelky. Její pracovní náplní je socializace hříbátek a celkový dohled nad spokojeností našich koní. Soňa má trpělivost, nadšení a dar, že ji všichni čtyřnozí milují, tudíž je nepostradatelnou složkou našeho týmu.

Veronika Sedláčková

Verča je naší novou posilou do koňského týmu. Stala se tak pravou rukou Soni při ošetřování koní a levou rukou Dominiky při výcviku. Ač zde Verča pracuje chvíli, ukázalo se, že na práci s koňmi má velký talent. Žije koňmi tak, jako my všichni. 

Taťána Marečková

Jeden ze základních pilířů naší firmy. Táňa je jednak manažerkou, tak i administrativní složkou našeho týmu, navíc se stará o to, aby objednávky z jezdeckých e-shopů dodržovaly finační level. Ač nekoňák, vozí nás hrdinně po výstavách a udržuje dobrou náladu (a hladinku) po celou dobu jakékoli akce.

Naši chlapi

Bez nich by Pretoria nefungovala. Tým skládájící se z našich pěti traktoristů/ mechaniků/ zemědělců/ klempířů a ošetřovatelů je bezkonkurenční a absolutně nepostradatelný.