Kdo jsme?

MVDR. Pavel Mareček

Tady to všechno začalo. Hřebčín založil a vede od roku 1996. Dr. Mareček založil chov velšských kobů v České republice importem hřebce Gwenllan Ben v roce 1996. Jeho nadšení se už od prvních dní promítá do fungování a výsledků našeho hřebčína.

Dominika Marečková

Dominika má kromě vrozené lásky ke zvířatům - a koním obzvláště -  připravenou spoustu ambiciózních projektů a nápadů, které Pretorii posunou ještě dál. 

Dominika hřebčín Pretoria také reprezentuje v podsedlových disciplínách na nejrůznějších výstavách a akcích.

Martin Holub

V Pretorii se Martin věnuje všemu kolem chovu koní, a kromě propagace hřebčína na všemožných zákoutích kyberprostoru a občasné záchrany elektroniky se také angažuje jako vystavovatel.  I když už má na kontě řádku výstavních úspěchů, stejně vždycky bude oblíbenou a spolehlivou podržtaškou ostatních členů Praetorian Guard - a nemohl by být šťastnější. Vážně.   

Taťána Marečková

Jeden ze základních pilířů naší firmy. Táňa je jednak manažerkou, tak i administrativní složkou našeho týmu, navíc se stará o to, aby objednávky z jezdeckých e-shopů dodržovaly finační level. Ač nekoňák, vozí nás hrdinně po výstavách a udržuje dobrou náladu (a hladinku) po celou dobu jakékoli akce.

Naši chlapi

Bez nich by Pretoria nefungovala. Tým skládájící se z našich pěti traktoristů/ mechaniků/ zemědělců/ klempířů a ošetřovatelů je bezkonkurenční a absolutně nepostradatelný.