Kdo jsme?

MVDR. Pavel Mareček

Tady to všechno začalo. MVDr. Pavel Mareček přivezl do ČR prvního Welsh Coba (Gwenllan Ben). Hřebčín vedl od roku 1996 do března 2021, kdy vedení předal své dceři, Dominice Marečkové. Pavel je již od počátku své kariéry veterináře poctivým a pečlivým opatrovníkem malých i velkých zvířat. Jeho nadšení se už od prvních dní promítá do fungování a výsledků našeho hřebčína.

Dominika Marečková

Dominika Marečková se v březnu 2021 ujala vedení chovu koní hřebčína Pretoria. Kromě vrozené lásky ke zvířatům má připravenou spoustu ambiciózních projektů a nápadů, které Pretorii posunou ještě dál. 

Dominika hřebčín Pretoria také reprezentuje v podsedlových disciplínách na nejrůznějších výstavách a akcích.

Ing. Lucie Roušalová

Ing. Lucie Roušalová v hřebčínu Pretoria vystupuje v roli zootechničky a profesionální ošetřovatelky. Její každodenní pracovní náplň je starání se o zdraví a pohodu našich koní a výcvik našich hříbat. I ona je pro svou pečlivost a starostlivost nedílnou součástí Praetorian Guard. Martin Holub

Martin momentálně prochází proměnou měšťák → koňák. V Pretorii se kromě propagace hřebčína na všemožných zákoutích kyberprostoru a občasné záchrany elektroniky také angažuje jako vystavovatel - učedník, a i když už má na kontě pár výstavních úspěchů, stejně vždycky bude oblíbenou a spolehlivou podržtaškou ostatních členů Praetorian Guard - a nemohl by být šťastnější. Vážně.