Podmínky prodeje a kupní smlouva.

Podmínky prodeje a kupní smlouva jsou stanoveny dle platné legislativy EU a ČR. Změny v kupní smlouvě nepředpokládáme, přesto Vaše připomínky vítáme. Plné znění kupní smlouvy uvádíme na této stránce dole.

Vámi vybraného koně jsme schopni rezervovat do doby uskutečnění prodeje, záloha na tuto rezervaci, a případné provedení zdravotních zkoušek  je 5000,-Kč vč. DPH a je nevratná. Může být zapalcena na náš účet u MONETA Bank........../0600. V poznámce uveďte jméno koně, nebo jméno Vaše.

 

Zdravotní zkoušky koně budou provedeny na základě požadavků kupujícího. Zahrnují klinické vyšetření, odběr krve, serologické laboratorní vyšetření. Minimální cena těchto úkonů je 500,-Kč + DPH a hradí ji kupující. 

Klinické vyšetření koně před prodejem je jen základní, pokud kupující vyžaduje vyšetření podrobné, či speciální (např. RTG, sonografie) je třeba , aby je provedl jím vybraný veterinární lékař. Tyto náklady hradí kupující.

Zakoupeného koně můžete vrátit do 7 dnů ode dne prodeje bez udání důvodu, na vlastní náklady. Pokud se u něj do dalších 7 dnů neprojeví příznaky poranění či nakažení, případně jiné poškození vzniklé nevhodným zacházením, bude Vám vrácena plná kupní cena (bez zaplacené nevratné zálohy).

Případné reklamace budou vyřízeny dle platné obchodní legislativy.

Welsh pony a cob chovaní v Hřebčíně Pretoria jsou registrováni ve Welsh Stud Book v souladu s podmínkami WPCS  (Welsh Pony and Cob Society,  Ceredigion,  Wales,  GB) a vybaveni mezinárodně platným PASSPORT-em .V České republice jsou na základě této skutečnosti evidováni v Ústřední evidenci koní ČR.To Vám umožňuje pokračovat v čistokrevné plemenitbě akceptované WPCS i ASCHK.

Koně jsou u nás odchování přirozenou cestou, ve stádech na pastvinách a zimovištích. Jsou pravidelně očkováni proti tetanu a chřipce, odčervováni, korektury u nich dle potřeby provádí kovář.

Snažíme se o to, aby i jejich budoucí majitelé akceptovali jejich potřeby. Kdykoliv jsme připraveni poradit s odchovem, přípravou a předvedením na výstavách, či s plemenitbou.

 

Přejeme Vám hodně radosti s novým přírustkem...!

MVDr.Pavel Mareček

 

 

 

 

Plné znění kupní smlouvy:

Kontakt

MARWIN v.o.s. , Hřebčín Pretoria (Pretoria Stud)
MVDr.Pavel Mareček
Hynčice nad Moravou 49
78833 HANUŠOVICE
Česká Republika -Czech Republic
mail: pavel.marecek@atlas.cz
tel.:+420602533708


Bank : MONETA BANK a.s.
233019749/0600
IBAN:CZ9006000000000233019749

IČO:
ID Nbr.: 47985623
DIČ:
VAT Nbr. : CZ 47985623

+420602533708 pavel.marecek@atlas.cz